Prijem novih članova

Financijski izvještaj Udruge

Pronađite na linku

Naše aktivnosti

Do sada je održano nekoliko evenata poput druženja u Tvornici Kulture, humanitarna akcija za OŠ Julije Kempf u Požegi kako bi se napravila rampa, a najpoznatiji je Božićno svjetlo želja kada je na zagrebačkim fontanama kraj NSK pušteno 5 000 svjetlećih lampiona s dobrim željama u zrak.

Inkluzija je ono što svakodnevno rade osnivači i članovi Mogu sve, i kroz male stvari poput objave na društvenim mrežama. Ono što se sa sigurnošću može potvrditi jest da su brojni ljudi uz Mogu sve postali svjesniji problema u društvu, a još bitnije – promijenili su svoj pristup osobama s invaliditetom te ih ne definiraju kao osobe s invaliditetom već osobe s imenom, karijerom, vještinama, a invaliditet je tu negdje usputan.

Udruga je od samog početka dobila veliku podršku svih medija, brojnih poznatih poput Maria Valentića, Kristine Krepele, Renate Sopek, Horvata Čagalja, Matee Frajsberger, Marka Kutlića i drugih.